"Сліпий" суддя потопив "Шахтар" у матчі з "Реалом": відео інциденту

15,2 т.
'Сліпий' суддя потопив 'Шахтар' у матчі з 'Реалом': відео інциденту

У матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів "Реал" - "Шахтар", арбітр зустрічі Іван Бебек (Хорватія) дав несправедливий пенальті у ворота П'ятова. На повторі було чітко видно, що м'яч у штрафної української команди догодив не в руку Даріо Срні, а в спину.

Рефері спершу сумнівався у своєму рішенні, але після короткої наради з арбітром, який знаходився за воротами "Шахтаря", показав на одинадцятиметровий. Капітан "гірників" спробував пояснити, що не грав рукою, але лише "випросив" жовту картку. Роналду впевнено реалізував покарання.

Дивіться: Реал Мадрид" - "Шахтар": дивитися відео голів

До цього епізоду підопічні Луческу програвали 0:1. М'яч на 30-й хвилині забив Бензема. Разом із видаленням Степаненка, яке відбулося 5 хвилинами раніше, цей пенальті остаточно "потопив" команду з Донецька.