"Сліпий" суддя потопив "Шахтар" у матчі з "Реалом": відео інциденту | Обозреватель 15 вересня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

"Сліпий" суддя потопив "Шахтар" у матчі з "Реалом": відео інциденту

Читати новину російською

У матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів "Реал" - "Шахтар", арбітр зустрічі Іван Бебек (Хорватія) дав несправедливий пенальті у ворота П'ятова. На повторі було чітко видно, що м'яч у штрафної української команди догодив не в руку Даріо Срні, а в спину.

Рефері спершу сумнівався у своєму рішенні, але після короткої наради з арбітром, який знаходився за воротами "Шахтаря", показав на одинадцятиметровий. Капітан "гірників" спробував пояснити, що не грав рукою, але лише "випросив" жовту картку. Роналду впевнено реалізував покарання.

До цього епізоду підопічні Луческу програвали 0:1. М'яч на 30-й хвилині забив Бензема. Разом із видаленням Степаненка, яке відбулося 5 хвилинами раніше, цей пенальті остаточно "потопив" команду з Донецька.