Шахтар - Динамо: огляд матчу

Читати новину російською

Донецький "Шахтар" обіграв київське "Динамо" у фіналі Кубка України з футболу і став 11-кратним володарем цього трофею. Поєдинок у Харкові на ОСК "Металіст" завершився з рахунком 1:0.

Перемогу "гірникам" приніс єдиний фантастичний удар Марлоса за 10 хвилин до кінця зустрічі. Цей же футболіст на 7-й хвилині гри не забив пенальті, безглуздо виконавши одинадцятиметровий у стилі Панєнки.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися огляд матчу.

"Шахтар" (Донецьк) - "Динамо" (Київ) - 1:0
Гол: Марлос 81
На 7-й хвилині Марлос не реалізував пенальті (перекладина)
"Шахтар": Пятов - Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко, Коваленко (Малишев 83) - Марлос, Тайсон, Бернард (Зубков 90+1) - Феррейра (Ордець 90+3)
"Динамо": Коваль - Морозюк, Пантич, Віда, Кадар (Циганков 81), Антунеш - Шепелев, Сидорчук (Рибалка 68) - Ярмоленко, Гармаш - Бесєдін
Попередження: Срна 55, Феррейра 77 - Сидорчук 54, Кадар 77

Нагадаємо, що після церемонії нагородження Ребров розповів про своє майбутнє в "Динамо".