"Динамо" на останній секунді сенсаційно програло "Зорі"

40,4 т.
'Динамо' на останній секунді сенсаційно програло 'Зорі'

"Динамо" в центральному матчі 8-го туру чемпіонату України програло "Зорі". Поєдинок на київському НСК "Олімпійському" завершився з рахунком 0:1.

У першому таймі відбувалася рівна боротьба з досить видовищними моментами від обох команд. Футболісти були трохи втомленими після єврокубкових баталій, тому по-справжньому гострі атаки не вдавалися ні господарям, ні гостям.

Читайте: "Динамо" програло "Наполі" в першому турі Ліги чемпіонів

Гравці "Зорі" були більше зацікавленими в організації нападу, а ось киянам через відсутність Ярмоленка і Мораеса явно не вистачало креативу. Підопічні Реброва за весь тайм завдали 0 ударів у ворота.

У другій половині нечисленні вболівальники голів від "Динамо" так і не побачили. Столичні футболісти створили не більше напівмоментів, реалізувавши за гру один точний удар по воротах, а "Зоря" відійшла усіма силами в оборону.

Але досить нудний матч просто так не закінчився. Під кінець третьої додаткової хвилини кияни захопилися атакою і пропустили гостру контратаку від "Зорі", яка увінчалася голом.

"Динамо" (Київ) - "Зоря" (Луганськ) 0:1

Гол: Опанасенко 90+3

"Динамо": Шовковський - Макаренко (Морозюк 85), Хачеріді, Віда, Антунеш - Рибалка, Циганков (Гусєв 59), Гармаш, Буяльський, Гонсалес (Бесєдін 74) - Гладкий

"Зоря": Шевченко - Опанасенко, Сиваков, Форстер, Соболь - Гордієнко, Гречишкін - Караваєв, Ліпартія (Любенович 62), Каменюка (Петряк 46) - Кулач

Попередження: Соболь 88, Кулач 90+2

Читайте: Луганська "Зоря" драматично зіграла внічию з "Фенербахче" в Лізі Європи

У паралельному поєдинку "Шахтар" обіграв "Ворсклу" (1:0). Гірники мали тотальну перевагу упродовж усього поєдинку і без проблем реалізували це в забитий гол.

"Ворскла" (Полтава) - "Шахтар" (Донецьк) 0:1

Голи: Тайсон 54

"Ворскла": Непогодов, Пилявський, Дитятьєв, Коломоєць (Ребенок 69), Чеснаков, Хльобас, Турсунов (Бартулович 85), Ткачук (Скляр 32), Кобахідзе, Пердута, Сімінін

"Шахтар": П'ятов, Ракицький (Кучер 49), Ісмаїлі, Тайсон, Едуардо (Степаненко 90+4), Ордець, Малишев, Марлос (Бернард 85), Дентіньо, Фред, Бутко

Попередження: Дитятьєв 28 - Фред 31, Дентіньо 90+6