смартфону на Android Взяти участь

/Новини футболу

"Шахтар" у кривавій битві Ліги чемпіонів обіграв "Рапід"

7.5тЧитати матеріал російською

Донецький "Шахтар" обіграв австрійський "Рапід" у першому матчі плей-офф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. Напружений поєдинок у Відні на стадіоні "Ернст Хаппель" завершився з рахунком 0:1.

Команди дуже жваво почали зустріч, із перших секунд задавши високий темп. Вже на третій хвилині Ракицький наважився на дальній удар, але з пострілом Ярослава впорався голкіпер. Австрійці відповіли небезпечним ударом Шауба і не менш небезпечним зрізанням від Степаненка, який ледь не відправив м'яч у власні ворота після прострілу справа - від голу "Рапід" відокремили сантиметри.

У проміжку між цими моментами стався неприємний епізод - Олександр Кучер у боротьбі з Беричем отримав від форварда ліктем у голову. У підсумку, захиснику "гірників" довелося накладати бинти, щоб зупинити кров. Однак, як виявилося, це були "квіточки".

На полі тривав відкритий футбол - спочатку Гладкий не зміг переграти воротаря після того, як Тайсон вирвав м'яч буквально з рук кіпера і відкотив на партнера, а потім свою гармату знову розрядив Ракицький.

Найбільш реальний шанс відкрити рахунок у кінці тайму мав Кайнц, але удар австрійця в неймовірному стрибку парирував П'ятов. Донеччани відповіли розкішною контратакою - Ракицький пройшов по лівому флангу, навісив у штрафну, а там Марлос показав, як треба реалізовувати моменти. Бразилець переклав м'яч із лівої ноги на праву і акуратно покотив м'яч у кут воріт.

Все йшло до перерви, але вже в доданий час дуже неприємну травму отримав Степаненко. У верховій боротьбі з Граховацем обидва гравці зіткнулися головами. Як результат - українця понесли на носилках у підтрибунне приміщення, а боснійцю зашивали розсічення прямо біля кромки поля.

У другому таймі "бійня" продовжилася. Малишев, який вийшов на заміну, отримав по голові ногою від Кайнца, у Кучера, який зняв пов'язку, знову почала йти кров, а П'ятов постраждав у боротьбі з гігантом Беричем.

Що стосується ігрових моментів, то після перерви команди почали грати обережніше, все рідше загрожуючи воротам суперника. Господарі під чудовий акомпанемент невщухаючих трибун намагалися йти вперед, але було видно, що "Рапіду" банально не вистачає класу. "Шахтар" же навпаки - спокійно на досвіді довів гру до переможного кінця.

Повторна зустріч цих команд пройде через тиждень у Львові. Поєдинок на "Арені Львів" відбудеться 25 серпня.

СЛОВА ТРЕНЕРІВ

Мірча Луческу "Сьогодні була жорстка гра з двох сторін. Було видно, що "Рапід" налаштований на таку гру з перших хвилин. Були жорстокі єдиноборства в середині поля. Думаю, гра була видовищною і вболівальники отримали задоволення", - заявив Луческу на післяматчевій прес-конференції.