7 грудня • оновлено в 21:02

"Динамо" забило п'ять м'ячів "Карпатам" в чемпіонаті України

14.8т
Читати матеріал російською

Київське "Динамо" в матчі 3-го туру чемпіонату України з футболу розгромило львівські "Карпати". Поєдинок на полі столичного НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 5: 0.

Зустріч пройшла за тотальної переваги киян, які вже на 9-й хвилині відкрили рахунок у грі. Решту часу першого тайму столичні футболістів ліниво атакували, не форсуючи гру.

Ключовий момент стався в другій половині матчу, коли за 7 хвилин "біло-сині" закотили поспіль три голи в ворота гостей.

"Динамо" - "Карпати" - 5: 0

Голи: 1: 0 - 8 Буяльський, 2: 0 - 55 Циганков, 3: 0 - 58 Мбокані, 4: 0 - 62 Циганков, 5: 0 - 83 Циганков.

Динамо - Рудько, Кадар, Хачеріді, Віда, Кендзьора, Корзун, Шепелев (Бесєдін, 76), Буяльський, Циганкова, Ярмоленко (Гусєв, 67), Мбокані (Кравець, 63).

Карпати - Мисак, Мірошниченко, Лобай, Нестеров, Лебеденко, Кльоц, Ткачук, Худоб'як (Аркес, 65), чачу (Ді Франко, 65), Рібас, Гуцуляк.

Попередження : Хачеріді (71), Кадар (74), Лебеденко (77).

Нагадаємо, що раніше свій матч провів донецький "Шахтар". Гірники вирвали перемогу на останній секунді зустрічі зі "Сталлю".

Подивися першим нову відверту фотосесію Світоліної у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".