"Барселона" розгромила "Севілью" в матчі за Суперкубок Іспанії

10,6 т.
Барселона - Севілья

Каталонська "Барселона" впевнено розправилася з "Севільєю" в матчі-відповіді за Суперкубок Іспанії. "Синьо-гранатові" розгромили суперника на своєму полі з рахунком 3:0.

Гості неймовірно активно почали зустріч, намагаючись реабілітуватися за перший поєдинок, в якому "Севілья" програла "Барсі" - 0:2. У перші п'ять хвилин у андалузців було відразу два моменти, щоб забити. Спершу удар Бен-Йедера потягнув Браво, а потім вже форвард потрапив у поперечину. Правда, з офсайду.

Читайте: "Барселона" - "Севілья" - 3:0. Хронологія матчу Суперкубка Іспанії

Підопічні Луїса Енріке спокійно витримали стартовий натиск гостей і відповіли більш, ніж гідно. Мессі вивів Турана один на один з голкіпером, а турок спокійно переграв Серхіо Ріко.

Пропущений м'яч явно дезорієнтував севільців, дозволивши "Барселоні" перехопити ініціативу. При цьому каталонці допускали незвично багато браку. А за півгодини до кінця команда Хорхе Сампаолі отримала прекрасний шанс відігратися, коли арбітр призначив пенальті у ворота Браво. Проте замість Коноплянки, якого призначили штатним пенальтистом, до м'яча несподівано підійшов капітан Іборра. І програв дуель голкіперу.

В кінці тайму Бен-Йедер ще раз мав шанс забити, але знову потрапив головою в поперечину. А відразу після перерви гостей остаточно добив все той же Туран. Арда ефектно закинув м'яч за комірець воротарю.

дивіться: "Барселона" - "Севілья": відео голів

Жирну крапку в матчі поставив Мессі. Лео примудрився перевісити в повітрі захисника і головою (!) замкнув навіс Діня з лівого флангу, довершуючи розгром "Севільї".

Наш Євген Коноплянка провів на полі всі 90 хвилин. За цей час він відзначився двома ударами і регулярними спробами обводок. При цьому часто втрачав м'яч, допускаючи забагато помилок.

Зазначимо також, що каталонці грали далеко не основним складом.

Як повідомляв "Обозреватель", "Барселона" втратила ключових футболістів після першого матчу.

Суперкубок Іспанії

"Барселона" - "Севілья" - 3:0 (перший матч - 2:0)

Голи : Туран, 10, 47, Мессі, 56 На 33-й хвилині Іборра ("Севілья") не реалізував пенальті (воротар)

"Барселона" : 13. Браво - 19. Дінь, 23. Юмтіті, 5. Бускетс, 14. Маскерано, 21. Андре Гомеш, 22. Відаль А., 6. Денис Суарес, 7. Туран, 10. Мессі, 17. Мунір

"Севілья" : 1. Серхіо Ріко - 17. Сарабія, 24. Меркадо, 25. Маріано, 4. Краневіттер, 11. Корреа, 12. Бен-Йедер, 19. Гансо, 8. Іборра, 10. Коноплянка