Фанати "Динамо" зірвали матч Суперкубка України проти "Шахтаря": фото інциденту

31,4 т.
Шахтар Динамо

Фанати київського "Динамо" перервали матч проти "Шахтаря" за Суперкубок України, який проходить в Одесі. Інцидент на стадіоні "Чорноморець" стався на початку другого тайму.

На 56-й хвилині після прострілу Ісмаїлі з лівого флангу Факундо Феррейра оформив дубль, зробивши рахунок 2:0. Футболісти "гірників" побігли вітати аргентинського одноклубника, відзначаючи його гол, коли з фанатського сектора "Динамо" на адресу гравців донеччан полетіли петарди.

Читайте: Суперкубок України: "Шахтар" - "Динамо" - відео голів

Один із піротехнічних засобів практично досягнув своєї мети, вибухнувши біля шахтарів, які тікали до центру поля. У підсумку півзахисник Тайсон від переляку впав на землю, схопившись за обличчя.

Головному арбітру зустрічі Костянтину Труханову нічого не залишалося робити, як зупинити матч. Вимушена пауза склала майже чотири хвилини, після чого рефері дозволив продовжити гру.

Варто відзначити, що в першому таймі було щось подібне, коли петарда вибухнула поруч із голкіпером "гірників" Андрієм П'ятовим. Тоді столичних уболівальників швидко заспокоїв капітан "біло-синіх" Андрій Ярмоленко.