"Барселона" здобула вольову перемогу над "Атлетіко" в чвертьфіналі Ліги чемпіонів

14,0 т.
'Барселона' здобула вольову перемогу над 'Атлетіко' в чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Каталонська "Барселона" з величезним трудом обіграла мадридський "Атлетіко" в першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Драматичний поєдинок на легендарному "Камп Ноу" завершився перемогою господарів із рахунком 2:1. Команди почали зустріч у невисокому темпі. "Синьо-гранатові" традиційно довго контролювали м'яч, але щось зробити з неймовірно дисциплінованою обороною гостей не могли.

Читайте: "Барселона" - "Атлетіко" - 2-1: хронологія матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

"Атлетіко" зрідка огризався контратаками, але одна з таких вилазок на чужу половину поля завершилася взяттям воріт. Коке класним пасом розрізав оборону господарів, а Торрес впевнено пробив між ніг у Тер Штегена.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО-ОГЛЯД МАТЧУ БАРСЕЛОНА - АТЛЕТІКО

Пропущений м'яч явно дезорієнтував господарів. До кінця тайму "синьо-гранатові" так і не створили жодного насправді небезпечного моменту біля воріт Хмари. А мадридці спершу ледь не подвоїли перевагу - удар Грізманна з дальнього кута витягнув воротар - а потім залишилися в меншості. Торрес примудрився за 7 хвилин заробити дві жовті картки.

дивіться: "Барселона" - "Атлетіко" - 2-1: відео голів

Після перерви на полі почалася справжня м'ясорубка. "Барса" затиснула суперника в його штрафній, не даючи часу, щоб навіть зітхнути. Гол господарів здавався питанням часу, і це сталося на 63-й хвилині. Чергова багатоходівка завершилася ударом Альби, який підправив Суарес, розстрілявши ворота з чотирьох метрів. Зрівнявши рахунок, каталонці продовжили нагнітати, раз по раз скручуючи хребти захисникам "матрацників". І все ж оборона "Атлетіко" утримати нічию не змогла. Все той же Суарес замкнув навіс Алвеса і приніс каталонцям важку вольову перемогу.

Матч-відповідь між цими командами відбудеться в Мадриді через тиждень - 13 квітня.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу (перший матч)

БАРСЕЛОНА - АТЛЕТІКО Мадрид - 2:1

Голи: Суарес, 63, 75 - Торрес, 25

Барселона : 1. Тер Штеген, 6. Дані Алвес, 3. Піке, 5. Бускетс (Роберто, 80), 8. Іньєста (Туран, 83), 14. Маскерано, 18. Альба Хорді, 4. Ракітіч (Рафінья, 64), 9. Суарес, 10. Мессі, 11. Неймар

Запасні : 13. Браво, 15. Бартра, 23. Вермален, 12. Рафінья, 20. Роберто, 7. Туран, 17. Ель-Хаддад

Атлетико М : 13. Хмара, 2. Годін, 4. Філіпе Луїс, 19. Лукас-Франсуа, 6. Коке, 7. Грізманн (Парті, 76), 14. Габі, 17. Сауль Ньігес (Корреа, 90), 20. Хуанфран Торрес, 21. Феррейра-Карраско (Фернандес, 53), 9. Торрес

Запасні : 1. Мойя, 18. Гамес, 8. Краневіттер, 12. Аугусто Фернандес, 16. Анхель Корреа, 22. Парті, 23. Вьєтто

Попередження : Бускетс, 48, Суарес, 70, Маскерано, 82 - Торрес, 29, Коке, 33, Філіпе Луїс, 61, Грізманн, 73, Лукас, 78, Хмара, 79, Фернандес, 86

Вилучений: Торрес, 36 (друга жовта)