Визначився володар Кубка Англії: огляд рекордного матчу

8.4тЧитати новину російською

Лондонський "Арсенал", перемігши "Челсі" у фіналі Кубка Англії, у рекордний 13-й раз виграв цей трофей. Матч пройшов на легендарному стадіоні "Уемблі" і завершився з рахунком 2:1.

Попереднє досягнення належить "Манчестер Юнайтед", який 12 разів ставав володарем цієї нагороди. "Челсі" перемагав у турнірі 7 разів.

Головний тренер лондонського клубу Арсен Венгер став першим тренером, який виграв кубок сім разів. До цього французький фахівець ділив рекорд із шотландським фахівцем Джорджем Ремзі, який з "Астон Віллою" шість разів перемагав у найстарішому футбольному турнірі світу.

"Арсенал" - "Челсі" - 2:1 (1:0, 1:1)
Голи: 1:0 - 4 Санчес, 1:1 - 76 Дієго Коста, 2:1 - 79 Ремзі.
Арсенал - Оспіна, Мертезакер, Монреаль, Бельерін, Холдинг, Джака, Окслейд-Чемберлен (Коклен, 82), Озіл, Ремзі, Санчес (Ель-Ненні, 90), Уелбек (Жиру, 78).
Челсі - Куртуа, Давид Луїз, Кейхілл, Алонсо, Аспілікуета, Матіч (Фабрегас, 61), Мозес, Педро (Вілліан, 72), Канте, Азар, Дієго Коста (Батшуайї, 88).
Попередження: Ремзі (9), Холдинг (53), Мозес (57), Канте (59), Джака (81), Коклен (83).
Видалення: Мозес (68).

Нагадаємо, що нещодавно футболіст "Баварії" забив приголомшливий гол "Арсеналу" в Лізі чемпіонів.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Англії" на сайті "Обозреватель".