Жахлива помилка арбітра не дозволила "Барселоні" здобути важливу перемогу

20.1тЧитати новину російською

Арбітри не зарахували чисте взяття воріт від "Барселони" в домашньому матчі 20-го туру чемпіонату Іспанії проти "Бетіса". Інцидент стався на 79-й хвилині за рахунку 0:1 на користь гостей.

Пропустивши на 75-й хвилині, каталонці кинулася в атаку і дуже оперативно зуміла заштовхати м'яч у ворота суперника, але Манді виніс м'яч з-за воріт, а секундне помутніння в очах суддів позбавило змоги їм побачити чистий гол гостей.

На останній секунді Суарес все ж забив такий потрібний м'яч, але чергові 2 очки в Ла Лізі були втрачені і відставання від "Реалу" склало один пункт, при тому, що у мадридців є дві гри в запасі.

Прімера

"Бетіс" - "Барселона" - 1:1 (0:0)

Голи: Алегрия 75" - 1:0, Суарес 90" - 1:1

"Бетіс": Адан, Пиччини, Манді, Пессель, Тошка, Дурмісі, Пардо (Донк 69'), Петрос (Наварро 86'), Себальос, Алегрия (Науель 85'), Рубен

"Барселона": Тер Штеген, Відаль, Піке, Матьє, Дінь (Роберто 69'), Денис (Гомеш 59'), Ракітіч, Арда (Альба 68'), Мессі, Суарес, Неймар

Попередження: Петрос 68", Рубен 79" - Піке 43", Ракітіч 70", Гомеш 79'

Нагадаємо, що недавно "Барселона" знищила суперника на Кубку Іспанії, забивши після чудової комбінації.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Іспанії" на сайті "Обозреватель".

Приєднуйтесь до групи "УкрОбоз" на Facebook, читайте свіжі новини!