"Динамо" не втримало перевагу у фіналі чемпіонату України

14,5 т.
'Динамо' не втримало перевагу у фіналі чемпіонату України

Київське "Динамо" програло третій матч фінальної серії Суперліги Фаворит Спорт. На своєму майданчику столична команда поступилася чинному чемпіону "Хіміку" - 75:78.

Господарі провально почали поєдинок. Підопічні Володимира Рижова протягом перших чотирьох хвилин зустрічі не могли вразити кільце суперників. "Хімік" просто не міг не скористатися своїм шансом і до першої перерви прийшов із перевагою в 11 пунктів.

Гості продовжували утримувати динамівців на комфортній дистанції, не підпускаючи киян ближче, ніж на 4 бали. Лише у середині четвертої чверті "Динамо" вдалося вчепитися в опонентів.

За 4,32 хв. до фінальної сирени киянам вдалося зрівняти рахунок. Однак "Хімік" дуже вміло збив кураж господарів ривком 7-0. Це і стало запорукою спільної перемоги чинного чемпіона.

Читайте: "Ніякої політики!" Федерація баскетболу України спростувала злиття з Приват-лігою Коломойського

Таким чином, рахунок у серії став 2:1 на користь команди із Південного. Наступна зустріч відбудеться 30 квітня у Києві.

Фінал. Серія до 3 перемог. матч №3

"Динамо" - "Хімік" - 75:78 (18:29, 16:13, 14:17 25:19)

"Динамо": Фанденберк (24 + 4 передачі), Шундель (8 + 5 передач), Липовий (17 + 7 підбирань + 4 передачі + 3 перехоплення - 4 втрати), Дроздов (11 + 5 підбирань), Анісімов (6 + 7 підбирань) - старт; Чигринов, Фурс, Челован (9 + 8 підбирань)

"Хімік": Фрезьер (8 + 6 передач), Попов (2 + 4 передачі), Конєв (10 + 8 підбирань), Шоу (18 + 5 підбирань), Антипов (6 + 2 блок-шоти) - старт; Мальчевський (4), Бєліков (6), Рябчук (3 - 4 втрати), Прокопенко (5), Петров (16 + 11 підбирань + 3 перехоплення - 4 втрати), Сидоров

Рахунок в серії: 1-2

Як повідомляв "Обозреватель", "Хімік" сенсаційно розлучився з тренером після поразки у першому матчі серії від "Динамо".