Екс-гравець збірної України передав "привіт" Шевченку, забивши ефектний гол у Росії

7.7тЧитати новину російською

Колишній форвард збірної України Марко Девіч, якого вперто ігнорує тренерський штаб національної команди на чолі з Андрієм Шевченком, забив дебютний гол за "Ростов".

Досвідчений нападник відзначився в першому ж офіційному матчі за свій новий клуб. 33-річний футболіст розписався у воротах "Томі" в 18-му турі російської Прем'єр-ліги.

Девіч ефектно замкнув навіс Гацкана з лівого флангу, безотпорно пробивши головою під поперечину.

Варто зазначити, що для дебютного голу українському снайперу знадобилося всього 8 хвилин після виходу на заміну в середині другого тайму. Сам матч завершився розгромною перемогою "Ростова" з рахунком 6:0.

Нагадаємо, напередодні "Обозреватель" повідомляв, що футболіст збірної України відмовився від солідної зарплати в Росії.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Росії" на сайті "Обозреватель".

Приєднуйтесь до групи "УкрОбоз" на Facebook, читайте свіжі новини!