Англійці забили "Динамо" п'ять м'ячів і вибили киян з Ліги УЄФА

13,2 т.
Англійці забили 'Динамо' п'ять м'ячів і вибили киян з Ліги УЄФА

У вівторок, 9 лютого, київське "Динамо" (U-21) програло англійському "Мідлсбро" в 1/8 фіналу Юнацької Ліги УЄФА і вилетіло з розіграшу турніру. Поєдинок на стадіоні "Ріверсайд" завершився із рахунком 5:0.

Перший гол у ворота Солдатенка був забитий вже на 8-й хвилині. Через 22 хвилини футболісти "Мідлсбро" відзначилися другим м'ячем. Після перерви підопічні Унаї Мельгоси ще три рази виймали сферу з сітки своїх воріт.

Мідлсбро U-19 (Мідлсбро, Англія) - Динамо U-19 (Київ, Україна) - 5:0

Голи : Кук 8, Петтісон 31, Якупович 49, Коулсон 68, Уітлі 78

Мідлсбро U-19: Пірс, Макінглі, Чепмен, Якупович (Хетерінгтон 81), Петтісон, Кук (Каррі 81), Елсдон, Макголдрік, Уїтлі, Коулсон (Мондал 69), Джонсон

Динамо U-19: Солдатенко, Алібеков, Тимчук, Циганков, Михайличенко, Щебетун (Тарануха 63), Шапаренко (Смирний 74), Шепелєв, Дубінчак (Вантух 83), Хоботенко, Лук'янчук

Попередження : Лук'янчук 18

Читайте: Блохін назвав причину свого провалу в "Динамо"

Нагадаємо, "Динамо" вийшло в плей-офф Ліги УЄФА, посівши друге місце в квартеті з лондонським "Челсі", португальським "Порту" та ізраїльським "Маккабі".