Ліга чемпіонів: ПСЖ завдав "Челсі" першої поразки без Моуріньо. Відеоогляд матчу

1.2тЧитати новину російською

У вівторок, 16 лютого, ПСЖ в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у впертій боротьбі обіграв "Челсі". Матч в Парижі завершився з рахунком 2:1 на користь господарів.

Це була вже п'ята зустріч цих команд між собою за останні три роки. Рахунок на 39-й хвилині зі штрафного відкрив Ібрагімович. Його удар зачепив ногу захисника і зрикошетив у порожній кут воріт.

Тріумф господарів тривав недовго. Через 6 хвилин Обі Мікель відновив рівновагу, переправивши м'яч у сітку після боротьби у штрафному Ібрагімовича і Дієго Кости.

У другому таймі господарі продовжували грати першим номером, і на 78-й хвилині Кавані завдав "Челсі" першої поразки після відставки "Моуріньо". Ді Марія одним пасом розрізав усю оборону "Челсі", після чого футболіст збірної Уругваю зловив м'яч і влучив у ближній кут повз Куртуа.

Команди не зменшували швидкості до самого кінця зустрічі, але нових голів забито не було. За своєю традицією, ПСЖ і "Челсі" зіграли один з одним досить обережно, залишивши розв'язку дуелі на другий поєдинок, де фаворитом будуть лондонці.

"ПСЖ" - "Челсі" - 2:1 (1:1)

Голи: Ібрагімович 39 "- 1: 0, Обі Мікель 45" - 1: 1, Кавані 78 "- 2: 1

"ПСЖ": Трапп, Маркіньос, Сілва, Луїс, Максвелл, Верратті (Рабіо 81 '), Мотта, Матуіді (Пасторе 81'), Ді Марія, Ібрагімович, Лукас (Кавані 74 ')

"Челсі": Куртуа, Аспілікуета, Кехілл, Іванович, Баба, Фабрегас, Обі Мікель, Азар (Оскар дос 71 '), Вілліан, Педро, Коста

Попередження: Ібрагімович 19", Лукас 71", Луїс 71" - Обі Мікель 38", Педро 67'

Зустріч у відповідь відбудеться 9 березня в Лондоні. Початок о 21:45.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".