"Динамо" здобуло першу перемогу в новому році

15,4 т.
'Динамо' здобуло першу перемогу в новому році

Київське "Динамо" здобуло першу перемогу в новому році. У товариському матчі на зборах в Іспанії підопічні Реброва з рахунком 4:1 розгромили чемпіона Албанії.

У кожному з таймом кияни грали різним складом. Рахунок на 19-й хвилині відкрив Гонсалес. Парагваєць точним ювелірним ударом з-за меж штрафного не залишив шансів Шехі. У другій половині зустрічі хет-трик оформив Лукаш Теодорчик, який відзначився на 52, 74 і 77 хвилині. Номінальні гості змогли лише забити гол престижу. На 75-й хвилині відзначився Ренатіньо.

Читайте: "Динамо" на останній хвилині втратило перемогу в першому матчі в Іспанії

"Динамо" (Київ, Україна) - "Шкендербеу" (Корча, Албанія) - 4: ?1 (1:0)

Голи: Гонсалес (19), Теодорчик (52, 74, 77) - Ренатіньо (75)

"Динамо" ( перший тайм): Рудько, Сілва, Хачеріді, Драгович, Віда, Петрович, Гонсалес Гармаш, Буяльський, Гусєв (К), Мораес; (другий тайм): Шовковський (К), Морозюк, Ягодінскіс, Бурда, Антунеш, Риболовля, Мякушко, Велозу, Яремчук, Калитвинцев, Теодорчик.

"Скендербеу" (стартовий склад): Шехі, Бакарі, Османі, Саліхі, Лафіт, Проні, Яшаніца, Шкембі (К), Арап, Вангелі, Ескердінья Запасні: Лапаньі, Мара, Купи, Соуза, Абази, Радаш, Ліла, детми, Рашіца, Нафіу, Хартіус, Ренатіньо

Свій наступний контрольний поєдинок "Динамо" проведе в середу, 20 січня , проти іспанського "Ліненсе". Початок о 17:00 за київським часом.