Фантастика! Зірка світового футболу забив за 2 хвилини два голи п'ятою: відео шедеврів | Обозреватель 26 жовтня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

5.6тЧитати новину російською

Колишня зірка лондонського "Челсі", форвард Дідьє Дрогба, який перейшов у канадський "Монреаль", показав, що ще готовий виступати на високому рівні в свої 37 років. У матчі МЛС проти "Торонто" ветеран буквально підірвав трибуни виконавською майстерністю. У другому таймі, коли рахунок був 0:1 на користь гостей, кращий бомбардир в історії збірної Кот-д'Івуара оформив дубль протягом двох хвилин. При цьому обидва м'ячі у ворота суперників Дрогба забив п'ятою.

Голи івуарійця принесли його команді вольову перемогу і підняли "Монреаль" із сьомого місця одразу на третю сходинку в турнірній таблиці. Спостерігати за технікою великого Дрогба - одне задоволення.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що футболіст "Сельти" забив приголомшливий гол "Реалу" в чемпіонаті Іспанії.