"Динамо" на замітку: "Манчестер Сіті" ефектно програв у чемпіонаті Англії

5,5 т.
'Динамо' на замітку: 'Манчестер Сіті' ефектно програв у чемпіонаті Англії

Лондонський "Арсенал" показав київському "Динамо", як можна обігравати грізний "Манчестер Сіті". У 17-му турі англійської Прем'єр-ліги "каноніри" завдали супернику "біло-синіх" у Лізі чемпіонів 5-ї поразки в сезоні. "Городяни" поступилися з рахунком 1:2.

Манчестерці активніше почали зустріч, більше володіючи територіальною та ігровою перевагою. При цьому господарі упевнено оборонялися, зрідка підпускаючи "Сіті" до своїх воріт. "Арсенал" зробив ставку на контратаки і не прогадав.

Читайте: Мішок із грошима. З ким "Динамо" зіграє в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

На 33-й хвилині Тео Уолкотт відкрив рахунок у матчі після швидкого розіграшу на лівому фланзі. Гості пішли відіграватися, але обрізалися в центрі поля і отримали під завісу тайму другий м'яч - відзначився Жиру. Після перерви "МанСіті" продовжив чинити тиск, однак часто залишав позаду вільні зони для атакуючих футболістів "Арсеналу". Лондонці могли ховати команду Мануеля Пелегріні після ударів Кемпбелла і Ремзі, але "городян" виручав голкіпер.

Читайте: "Посміховище": Фанати "Манчестер Сіті" загнобили УЄФА через "Динамо"

А на 83-й хвилині гостям усе ж вдалося забити у відповідь. Яя Туре наважився на дальній удар з-за меж штрафного і прекрасним пострілом направив м'яч прямо в "дев'ятку". Івуарієць міг і зовсім вирвати для своєї команди нічию, але в кінці зустрічі пробив поруч зі штангою.

Варто зазначити, що ця поразка стала для "МанСіті" п'ятою у чемпіонаті. Після 17-ти турів "городяни" мають в активі 32 очки, відстаючи від "Арсеналу" на 4 пункти і на 6 від лідируючого "Лестера".

Нагадаємо, "Динамо" зіграє з "Манчестер Сіті" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Перший матч відбудеться 24 лютого в Києві, матч-відповідь - в Англії 15 березня.