Футболісти "Манчестер Юнайтед" зазнали божевільної атаки фанатів

11,7 т.
Футболісти 'Манчестер Юнайтед' зазнали божевільної атаки фанатів

Центральний матч 37-го туру англійської Прем'єр-ліги "Вест Хем" - "Манчестер Юнайтед" ледь не був зірваний уболівальниками господарів.

Фанати влаштували футболістам гостей гарячий прийом, через який зустріч довелося затримати на 45 хвилин. На під'їзді до стадіону шанувальники "молотобійців" не давали проїхати автобусу з гравцями і тренерами МЮ, закидавши його камінням, пляшками і всім, що було у них під руками. В результаті "Червоні дияволи" прибули на "Болейн Граунд" майже з годинним запізненням.

Читайте: Ключовий гравець збірної Англії отримав тяжку травму і пропустить Євро-2016

West Ham fans smashing the Manchester United team bus to pieces outside Upton Park . #FarewellBoleyn Pic.twitter.com/MmhTW3FBLP - Dream Team (@dreamteamfc) 10 травня 2016 р

Варто зазначити, що сам матч видався не менш напруженим, ніж поїздка футболістів гостей. "Вест Хем" відкрив рахунок вже на 10-й хвилині - після прострілу Лансіні ефектно відзначився Сахо.

У другому таймі МЮ, завдяки дублю Марсьяля, вийшов уперед, проте не зумів втримати перевагу. Лондонці спершу відновили статус-кво, а потім і вирвали вольову перемогу - 3:2.

Читайте: "Мужики!" Соцмережі прийшли у захват від сенсаційної перемоги "Лестера" в чемпіонаті Англії: яскраві меми

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що сенсаційний "Лестер" вперше в історії став чемпіоном Англії.