Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

Євро-2016. Франція встановила рекорд чемпіонатів Європи

7.4тЧитати матеріал російською

Збірна Франції стала першою командою, якій на континентальній першості вдалося забити 4 голи до перерви. Унікальне досягнення підкорилося "синім" у чвертьфінальному матчі з Ісландією.

Творцями рекорду у складі французів стали Олів'є Жиру, Поль Погба, Дімітрі Пайє і Антуан Грізманн. Вони направили ще до перерви 4 м'ячі у ворота ісландської команди, що зробило Францію першою збірною в історії європейських першостей, якій вдавалося так результативно закінчити перший тайм, повідомляє у "твіттері" статистичний портал Opta.

Нагадаємо, що команда Дешама знищила сенсаційну Ісландію з рахунком 5:2 і вийшла у півфінал турніру.

Противником французів на цій стадії стане збірна Німеччини, яка ледь перемогла Італію в серії пенальті.

Читайте всі новини по темі "Євро-2016" на сайті "OBOZREVATEL".