Воротар "Манчестер Юнайтед" вибив російський клуб із Ліги Європи

34,2 т.
Серхіо Ромеро

Резервний голкіпер "Манчестер Юнайтед" Серхіо Ромеро став героєм матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи проти "Ростова". Саме блискуча гра воротаря збірної Аргентини дозволила англійському клубу вибити росіян із турніру.

Змінник Давида Де Хеа влаштував кілька розкішних сейвів, які позбавили "Ростов" шансів забити такий важливий гол на "Олд Траффорд".

Читайте: Тренери "Челсі" і "Манчестер Юнайтед" зчепилися під час матчу

Спершу за рахунку 0:0 Ромеро парирував класний постріл Азмуна на початку другого тайму. Потім на 79-й хвилині Серхіо продемонстрував феноменальну реакцію і потягнув важкий удар Бухарова головою. А вже в доданий час воротар витягнувся в струнку і витягнув із-під перекладини штрафний у виконанні Нобоа.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам на власні очі насолодитися розкішною грою воротаря МЮ.

СЕЙВ РОМЕРО ПІСЛЯ УДАРУ АЗМУНА

СЕЙВ РОМЕРО ПІСЛЯ УДАРУ Бухарова

СЕЙВ РОМЕРО ПІСЛЯ УДАРУ Нобоа

Будь-який із цих моментів міг стати вирішальним у матчі. Забий "Ростов" і гра перейшла б у овертайм, де могло статися все, що завгодно.

Читайте: Воротар "Атлетіко" зробив божевільний потрійний сейв за чотири секунди в Лізі чемпіонів

Як повідомляв "Обозреватель", напередодні визначилися всі учасники 1/4 фіналу Ліги Європи.