Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Американські футболісти знову шокували Європу

2.1тЧитати новину російською

Збірна США з футболу здійснила другу гучну сенсацію за тиждень. У Кельні підопічні Юргена Клінсманна обіграли в товариському матчі чинних чемпіонів світу збірну Німеччини.

Матч закінчився з рахунком 2:1. Німці забили першими. На 12-й хвилині відзначився автор золотого гола Бундестіму Маріо Гетце.

Американцям вдалося відігратися ще до перерви. На 41-й хвилині Міккелі Діскеруд на швидкості увірвався в чужу штрафну і обігравши вийшов з воріт Цилера. Передачу йому віддав Маркус Бредлі.

А переможну атаку американці організували на 87-й хвилині. Боббі Вуд відірвався від Мустафі і невідпорно пробив у дальній нижній кут.

13 червня німці зможуть реабілітуватися в матчі євровідбору-2016 проти збірної Гібралтару.

Нагадаємо, 5 червня збірна США у фантастичному матчі-трилері обіграла Нідерланди .

Товариський матч

Кельн. "Райн-Енергі". 40438 глядачів НІМЕЧЧИНА - США - 1: 2 Німеччина: Цілер, Хектор, Рюдігер, Мустафі, Руді, Гюндоган (Крамер 59 '), Швайнштайгер (Хедіра 46'), Озіл, Херрманн (Белларабі 72 '), Гетце (Крузе 72') , Шюррле (Подольські 46 ') США: Гьюзан, Джонсон (Еванс 46 '), Брукс, Альварадо, Чендлер, Діскеруд (Моралес 73'), Вільямс (Беккерман 46 '), Бредлі, Зардес (Вуд 73'), Агудело (Йедлін 46 '), Йоханссон (Морріс 74') 1: 0 Маріо Гетце, 12 ' 1: 1 Міккелі Діскеруд, 41 ' 1: 2 Боббі Вуд, 87 ' Попередження: Вільямс 22 ', Йедлін 68'