26 січня • оновлено в 07:42

"Шахтар" достроково став чемпіоном України

8.1т
Читати матеріал російською

Донецький "Шахтар" обіграв луганську "Зорю" у 28-му турі чемпіонату України (3:2). Завдяки цій перемозі команда Паулу Фонсеки достроково оформила в десятий раз чемпіонство України, ставши недосяжною для "Динамо".

"Гірники" активно почали зустріч у Харкові, з перших хвилин захопивши ігрову та територіальну перевагу. Господарі явно хотіли скоріше забити, щоб скинути психологічний тягар відповідальності.

Рахунок у матчі в середині першого тайму відкрив Факундо Феррейра. Забитий м'яч підняв настрій "оранжево-чорних", які продовжили контролювати хід зустрічі, нагнітаючи біля воріт Шевченка.

Після перерви малюнок гри здавалося не змінився. "Шахтар" без особливих проблем закотив ще два голи луганчанам і це зіграло з "гірниками" злий жарт. Господарі розслабилися, дозволивши "Зорі" повністю заволодіти ініціативою на полі.

Гості розкрилася, забули про захист, пішли усіма силами в атаку і змогла двічі засмутити П'ятова. У підопічних Вернидуба було ще кілька хвилин, щоб створити сенсацію, але "Шахтар" перемогу не віддав.

"Шахтар" (Донецьк) - Зоря "(Луганськ) - 3:2

Голи: 1: 0 - 38 Феррейра, 2: 0 - 52 Ісмаїлі, 3: 0 - 55 Ордець, 3: 1 - 80 Харатін, 3: 2 - 88 Бонавентуре.

Шахтар - П'ятов, Срна, Ісмаїлі, Ордець, Ракицький, Бернард, Малишев, Марлос, Степаненко, Тайсон (Алан Патрік, 74), Феррейра (Бланко Лещук, 84).

Зоря - Шевченко, Опанасенко, Шершень (Сухоцький, 56), Форстер, Пилявский, Ліпартія, Харатін, Калитвинцев, Бабенко, Бонавентуре, Пауліньо.

Попередження: Опанасенко (37), Харатін (43), Марлос (73), Бабенко (86), Срна (86).

У неділю, о 19:30 свій матч проведе київське "Динамо". Гра проти "Олександрії" пройде на НСК "Олімпійський".

Про нові секс-скандали з Роналду і Неймаром читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".