"Дніпро" розгромив "Шахтар" у центральному матчі 18-го туру чемпіонату України

251Читати новину російською

У неділю, 13 березня, в центральному матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу, "Дніпро" несподівано обіграв "Шахтар". Зустріч на "Дніпро-Арені" завершилась з рахунком 4:1.

Перед грою фанати обох команд пройшли маршем у дружній обстановці, але на полі не було жодних компромісів: матч проходив у гострій і жорсткій боротьбі.

У "гірників" був відсутній бразилець Тайсон, який отримав травму в грі з "Андерлехтом" , а "Дніпро" вперше з капітанською пов'язкою вивів Роман Зозуля. Без Ротаня саме Роман взяв на себе роль плеймейкера, і це йому вдалося на славу.

Раз по раз найпатріотичніший футболіст України розганяв атаки своєї команди. Вже на 10-й хвилині господарі відкрили рахунок у грі. Руїс підібрав нічийний м'яч неподалік від чужого штрафного, віддав точну передачу на Матеса, бразилець п'ятою повернув м'яч костариканцю, Джон Руїс випередив захисника і з близької відстані відправив м'яч у ворота.

Через 14 хвилин "Шахтар" відквитав один гол. Після подачі Срни зі штрафного, Малишев відклеївся від Федорчука і головою з дванадцяти метрів зрівняв рахунок.

Ключовим став "гол в роздягальню" від Шахова. Зозуля скотив м'яч на Євгена, який першим же дотиком відправив сферу точно в кут.

Ну а початок другого тайму став справжнім бенефісом капітана дніпрян. Ян Лаштувка зіграв на перехопленні, вкинувши м'яч на Матоса, Леонардо зіграв далі по флангу на Матеуса, Лейте зробив силовий простріл, а Зозуля випередив Кривцова і головою зробив рахунок 3:1.

Дніпропетровці продовжували атакувати, і на третій додатковій хвилині заробили пенальті, який точно реалізував Роман Безус.

"Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Шахтар" (Донецьк) - 4: ?1

Голи : Руїс 10, Шахов 44, Зозуля 50, Безус 90 + 4 - Малишев 23

"Дніпро": Лаштувка, Матеус (Назаренко 90 + 1), Політило , Федецький, Гуйє, Шахов, Лучкевич, Зозуля (Безус 82), Чигринський, Матос, Руїс (Гама 72)

"Шахтар": Пятов, Коваленко, Кривцов, Срна, Едуардо, Феррейра (Гладкий 68), Ордець (Ракицький 46), Малишев, Шевчук, Марлос (Нем 46), Степаненко

Попередження : Зозуля 34, Руїс 36 - Малишев 34, Нем 56, Срна 59, Ракицький 65

Після цієї поразки "Шахтар" відстає на три очки від лідера, "Динамо". "Дніпро" з 31 пунктом розмістився на 4-му рядку. У 19-му турі Ліги Парі-Матч "Шахтар" відпочиває, а "Дніпро" 19 березня зіграє в гостях з "Карпатами".

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "Обозреватель".