"Динамо" сенсаційно програло "Зірці" в 21-му турі чемпіонату України

45.8тЧитати новину російською

Київське "Динамо" в матчі 21-го туру чемпіонату України з футболу програло в Кропивницькому місцевій "Зірці". Зустріч завершилася із сенсаційним рахунком 2:0.

У першому таймі не дивлячись на статус фаворита, "Динамо" не володіло тотальною перевагою. Нерви Рудька часто тріпав дебютант господарів Есеола - український футболіст нігерійського походження, який влітку прийшов у команду з київського "Арсеналу".

На 36-й хвилині активність темношкірого форварда призвела до небезпечного штрафного у ворота киян. Пантич не зміг утримати Есеола, а Кадар сфолив на ньому вже у штрафний. Бацула фантастичним ударом пробив стінку, не залишивши шансів на порятунок.

У другому таймі "Динамо" влаштувало потужний штурм, намагаючись зрівняти непристойний рахунок, але замість цього на 71-й хвилині пропустило черговий випад від Есеола. Морозюк зупиняє нігерійця фолом та ідеальний штрафний виконує Полегенько - 2:0. Час, що залишився, футболісти із Кропивницького вперлися у захисті, не дозволивши столичним гостям нічого зробити в атаці.

"Зірка" - "Динамо" - 2: 0 (1:0)

Голи: 1:0 - 34 Бацула, 2: 0 - 71 Полегенько.

"Зірка" - Паст, Бацула, Екіса, Перейра, Фатєєв, Лупашко, Полегенько, Сітало (Акіменко, 69), Жуков (Щедрий, 84), Чічіков, Есеола (Білоног, 82).

"Динамо" - Рудько, Кадар, Віда, Пантич, Морозюк, Гармаш, Рибалка (Сидорчук, 71), Буяльський, Ярмоленко, Бесєдін, Гонсалес (Яремчук, 46).

Попередження: Есеола (6), Рибалка (26), Кадар (33), Гармаш (60).

Це четверта поразка для підопічних Реброва в цьому сезоні. Свій наступний поєдинок "біло-сині" проведуть 17 березня проти "Карпат".

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "Обозреватель".