планшету на Android Взяти участь

/Новини футболу

Футболісти здивували суперника несподіваним прийомом під час штрафного

8.3тЧитати матеріал російською

Оригінальний спосіб не дати супернику забити зі штрафного продемонстрували футболісти "Ліверпуля". На 35-й хвилині матчу 25-го туру чемпіонату Англії проти "Тоттенхема" дивним прийомом відзначився бразильський півзахисник Філіпа Коутіньйо.

Під час небезпечного удару від Крістіана Еріксена на 35-й хвилині, Філіпа присів на газон за Хендерсоном і Фірміно, що стояли попереду, і витягнув ногу. Таким чином він перекрив для Еріксена можливість направити м'яч під стінкою, якщо та підстрибне.

Лідер "Тоттенхема" в результаті пробив в інший кут і у ворота не влучив. Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь "червоних".

Зазначимо, що не так давно рекордсмен чемпіонату України провів фантастичний матч за "Манчестер Юнайтед".

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Англії" на сайті "OBOZREVATEL".