, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Футболісти здивували суперника несподіваним прийомом під час штрафного

Читати новину російською

Оригінальний спосіб не дати супернику забити зі штрафного продемонстрували футболісти "Ліверпуля". На 35-й хвилині матчу 25-го туру чемпіонату Англії проти "Тоттенхема" дивним прийомом відзначився бразильський півзахисник Філіпа Коутіньйо.

Під час небезпечного удару від Крістіана Еріксена на 35-й хвилині, Філіпа присів на газон за Хендерсоном і Фірміно, що стояли попереду, і витягнув ногу. Таким чином він перекрив для Еріксена можливість направити м'яч під стінкою, якщо та підстрибне.

Лідер "Тоттенхема" в результаті пробив в інший кут і у ворота не влучив. Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь "червоних".

Зазначимо, що не так давно рекордсмен чемпіонату України провів фантастичний матч за "Манчестер Юнайтед".

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Англії" на сайті "Обозреватель".

Приєднуйтесь до групи "УкрОбоз" на Facebook, читайте свіжі новини!