, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Страшна гармата: сенегальський футболіст забив фантастичний гол із 30 метрів

8.5тЧитати новину російською

Сенегальський нападник англійського клубу "Лідс" Сулейман Дукар став автором неймовірного голу в матчі проти "Ноттінгем Форест". Епізод стався в 28-му турі Чемпіоншипа (другий за силою футбольній лізі Англії).

На 72-й хвилині форвард вийшов на заміну і через дві хвилини оформив остаточний переможний рахунок у матчі (2:0). Після подачі з кутового захисник гостей головою виніс м'яч далеко за межі штрафного майданчика точно на ногу Сулейману.

Сенегалець не замислюючись пробив із льоту та сфера, вистріливши немов із гармати, не зачепивши жодного із захисників "Ноттінгема" влетіла у верхній кут воріт. Воротар намагався відбити цей удар, але виявився безсилим проти такого шедевра.

Нагадаємо, що нещодавно англійський футболіст забив фантастичний гол зі штрафного у Чемпіоншипео.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Англії" на сайті "Обозреватель".

Приєднуйтесь до групи "УкрОбоз" на Facebook, читайте свіжі новини!