"Шахтар" у 10-й раз виграв Кубок України

30,4 т.
Зоря - Шахтар

Донецький "Шахтар" обіграв луганську "Зорю" і в 10-й раз взяв Кубок України. Команда Мірчі Луческу відзначилася в кожному з таймів, засмучуючи суперників - 2:0.

Матч у Львові не викликав великого інтересу в місцевих уболівальників. Стадіон був заповнений трохи більше, ніж наполовину. Атмосфера на арені вплинула на дії гравців, які вели себе на полі досить інертно.

В середині першого тайму "Зоря" створила кілька небезпечних моментів біля воріт Каніболоцького. А у відповідь "Шахтар" завдав разючого удару - Тайсон навісив на Гладкого, і той головою переправив м'яч у сітку.

Читайте: Лідер "Шахтаря" про Луческу, який покидає команду: головне, що він щасливий

Мірча Луческу. Фото: shakhtar.com

Друга 45-хвилинка розпочалася з активних дій луганчан. Але забив знову "Шахтар". Навіс у штрафну знайшов Кучера, який скинув м'яч у ноги Гладкому. Олександр, витримавши паузу, вколотив м'яч у ворота.

Після цього "гірники" стали грати в контратакуючій манері. "Зоря" ж хоч і намагалася, але змусити Каніболоцького похвилюватися так і не зуміла.

Таким чином, команда Мірчі Луческу в 10-й раз виграла Кубок України.