Суперник "Динамо" в Лізі чемпіонів осоромився в чемпіонаті Англії

1,6 т.
Суперник 'Динамо' в Лізі чемпіонів осоромився в чемпіонаті Англії

Суперник київського "Динамо" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" провалив поєдинок 28 туру чемпіонату Англії. Команда Мануеля Пеллегріні розгромно програла в Ліверпулі однойменній команді - 0:3.

Господарі поля забезпечили собі комфортну перевагу в кінці першого тайму. З різницею у сім хвилин відзначилися Лаллана і Мілнер. "Сіті" так і не зміг отямитися від цього холодного душу і на початку другої половини зустрічі утретє пропустив від Фірміньо.

Гості навіть не змогли організувати у ворота суперника гол престижу. Таким чином, "Манчестер Сіті" залишився на четвертій позиції в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.

Читайте: "Трохи кака". Тренер "Динамо" пояснив поразку від "Манчестер Сіті"

Чемпіонат Англії. 28 тур

"Ліверпуль" - "Манчестер Сіті" - 3:0 Голи: Лаллана, 34, Мілнер, 41, Фірміньо, 57

Як повідомляв "Обозреватель", "Манчестер Сіті" виграв Кубок англійської ліги. УЄФА відкрив справу на "Манчестер Сіті" після матчу з "Динамо" в Лізі чемпіонів.