планшету Взяти участь

/Новини футболу

Український суддя спровокував скандал у Лізі Європи: відео інциденту

6.1тЧитати матеріал російською

Український арбітр Сергій Бойко став "героєм" матчу кваліфікації Ліги Європи між кіпрським "Аполлоном" і азербайджанською "Габалою". На останніх хвилинах гри наш суддя призначив пенальті у ворота господарів, що спровокувало гнів місцевих фанатів. Вболівальники визнали рішення рефері неоднозначним і влаштували Бойку справжню обструкцію. На адресу суддівської бригади, а також футболістів "Габали", із трибун полетіли сторонні предмети, через що матч перервали на 15 хвилин.

Варто зазначити, що завдяки пенальті гості зуміли піти від поразки, і поєдинок завершився внічию 1:1. Після матчу головний тренер "Габали" Роман Григорчук заступився за співвітчизника, заявивши, що Бойко - кваліфікований арбітр і добре відсудив зустріч. Наставник кіпріотів, прогнозовано, залишився незадоволений суддівством. (Спірне рішення Бойко дивіться на 2:17 хв.)

Варто сказати, що події на Кіпрі - це ще квіточки порівняно з тим, що відбулося в Албанії. Там дикі вболівальники камінням зірвали матч Ліги Європи між "Кукесі" і польською "Легією". Нагадаємо, два українські клуби також стартували в турнірі. У Словаччині полтавська "Ворскла" із тріском програла "Жиліні", а в Бельгії луганська "Зоря" розкішно перемогла "Шарлеруа".