"Дніпро" розгромив "Карпати" під антипутінські речівки

9,3 т.
'Дніпро' розгромив 'Карпати' під антипутінські речівки

"Дніпро" розгромив на своєму полі львівські "Карпати" у матчі 3-го туру Прем'єр-ліги України - 4 : 0.

Читайте: "Динамо" прийняло пропозицію "Бешикташа" по Беланда

Перший тайм матчу пройшов у гострій боротьбі. Обидва суперника небезпечно атакували, хоча до перерви так і не забили. На трибунах спостерігалося традиційне єднання львівських та дніпропетровських уболівальників. Пісню "Путін - х ... ло", що стала незмінним фанатським хітом, трохи вдосконалили, зробивши з неї перекличку. Дніпропетровці голосно скандували "Пу-тін", а львів'яни відповідали "х ... ло".

У другому таймі захист "Карпат" стала тріщати від натиску господарів. Гама хльостким ударом низом відкрив рахунок на початку другої 45-хвилинки. Потім двічі забивав Шахов. У другому випадку з передачі капітана Руслана Ротаня, що повернувся в команду Мирона Маркевича. Четвертий м'яч забив Калинич, який утік один в штрафну гостей і холоднокровно обіграв воротаря.

Перемога дозволила "Дніпру" не пустити у відрив "Шахтар" і очолити турнірну таблицю. У них по три перемоги, але у дніпропетровців краща різниця м'ячів. Також варто відзначити, що матч пройшов без будь-яких ексцесів на трибунах. А це важливо для єврокубкової перспективи "Дніпра". Присутні на поєдинку експерти УЄФА у вівторок можуть дозволити дніпропетровцям грати домашні матчі Ліги Європи на своєму стадіоні.

Нагадаємо, напередодні "Шахтар" обіграв у Львові "Металіст", а "Динамо" у Києві несподівано втратило очки проти донецького "Олімпіка".

Всі результати та анонси матчів 3-го туру Прем'єр-ліги України дивіться тут .

"Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Карпати" (Львів) - 4: 0

Голи : Гама 48, Шахов 67, Шахов 76, Калинич 85

"Дніпро" : Бойко, Федецький, Ротань, Лучкевич (Леонардо 84), Дуглас, Гама, Зозуля (Калинич 78), Стрініч, Селезньов (Шахов 65), Коноплянка, Кравченко

"Карпати" : Ільющенков, Мірошниченко, Чачуа, Мартинюк, Голодюк, Сергейчук, Кожанов (Пучковський 66), Костевич, Ксьонз (Даушвілі 77), Гітченко, Балажіц

Попередження : Федецький 20 - Чачуа 24, Кожанов 55