"Карпати" забили 1000-й міжнародний гол в історії | Обозреватель 09 липня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

"Карпати" забили 1000-й міжнародний гол в історії

1.3тЧитати новину російською

Хорватський форвард Антоніо Манце вписав своє ім'я в історію львівських "Карпат". У контрольному матчі проти хорватського клубу "Хрвацкі Драговоляц" Манце забив 1000-й гол "Карпат" за всю історію міжнародних матчів "зелено-білих".

Гра закінчилася з рахунком 2: 1 на користь "Карпат". Крім Манце хорватам забив Михайло Сергійчук на 89-й хвилині, реалізувавши пенальті.

Цікаво, що перший "міжнародний" гол "Карпат" забив легендарний форвард Анатолій Крощенко 12-го червня 1963 року. Тоді він відзначився на 2-й хвилині матчу проти уругвайського "Атлетіко-Серро" (Монтевідео).

Найчастіше "Карпати" вражали ворота польських та угорських команд - 208 і 187 м'ячів відповідно.