Футболіст збірної Італії забив голландцям після підлого обману судді

3.3тЧитать на русском

Збірна Італії здобула вольову перемогу над Нідерландами в товариському матчі. "Скуадра Адзурра" обіграла "помаранчевих" на виїзді з рахунком 2:1.

Господарі відкрили рахунок вже на 10-й хвилині. Багатоходівка голандців завершилася автоголом захисника Алессіо Романьйолі, який зрізав м'яч у ворота 18-річного Доннарумма, який став наймолодшим воротарем в історії збірної Італії в основі національної команди.

Не минуло й 40 секунд, як гості відігралися. Едер блискучим ударом з-за меж штрафного направив м'яч точно в куточок воріт суперника.

А на 32-й хвилині захисник Леонардо Бонуччі вивів Італію вперед. При цьому вирішальний гол футболіста "Ювентуса" був забитий після підлого обману судді - під час подачі Марко Вератті поставив м'яч за межами окресленої правилами лінії, скориставшись тим, що лайнсмен на протилежному фланзі цього не бачить.

Варто зазначити, що в другому таймі обидві команди показали відкритий футбол. Відзначитися мали можливості як одні, так і інші, однак впевнено діяли воротарі. Особливо яскравим вийшов сейв Донарумми на останніх хвилинах зустрічі після класного удару Снейдера.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в Бразилії суддя-симулянт видалив відомого футболіста, влаштувавши клоунаду на полі.

Приєднуйтесь до групи "СпортОбоз" на Facebook, слідкуйте за оновленнями!