Футболіст збірної України забив фантастичний гол за новий клуб

50,6 т.
Руслан Малиновський

Півзахисник "Шахтаря" Руслан Малиновський, який виступає на правах оренди в "Генку", забив розкішний гол в чемпіонаті Бельгії проти "Сент-Труйдена". Футболіст збірної України відзначився на 45-й хвилині матчу, встановивши остаточний рахунок у грі (3:0).

Наш співвітчизник вийшов у стартовому складі і провів чудову гру 25-го туру бельгійської першості. Під завісу першого тайму гості гостро контратакували з переведенням м'яча на лівий фланг. Після цього пішов простріл у центр, де наш співвітчизник точним ударом з льоту послав сферу ідеально в дев'ятку воріт Пірара.

"Сент-Труйден" - "Генк" - 0:3 (0:3, 0:0)

Голи: 0:1 - 37 Посуело, 0:2 - 39 Саматта, 0: 3 - 45 Малиновський.

Сент-Труйден - Пірар, Фернандеш, Котіш, Багайоко (Дюссо, 63), Болінголі-Мбомбо (Себальос, 47), Геркенс, Петерс, Вальдівія, Мехеле, Ветокеле, Янссенс (Болі, 46).

Генк - Райан, Уронен, Коллі (Ваутерс, 82), Брабець, Кастаньо, Посуело (Боетіюс, 62), Малиновський, Берге, Троссард (Наранхо, 71), Саматта, Схрейверс.

Попередження : Троссард (25), Фернандеш (28), Себальос (57), Боетіюс (71), Вальдівія (89).

Читайте: Руслан Малиновський допоміг влаштувати гольову феєрію в Бельгії: відео моменту

Нагадаємо, що раніше Малиновський відзначився яскравою грою в товариському матчі проти "Дармштадта" (1:0).