Гольова перестрілка в суперматчі "Ліверпуль" - "Боруссія": відеоогляд

34,7 т.
Гольова перестрілка в суперматчі 'Ліверпуль' - 'Боруссія': відеоогляд

Англійський "Ліверпуль" здобув фантастичну перемогу над дортмундською "Боруссією" у повторному чвертьфіналі Ліги Європи. Команда Юргена Клоппа на своєму полі обіграла колишню команду свого наставника - 4:3.

Вже на 9-й хвилині зустрічі "Ліверпуль" програвав у два м'ячі, і навряд чи хтось міг повірити в загальний успіх господарів. Однак англійцям вдалося неможливе, навіть незважаючи на те, що за півгодини до фінального свистка "червоні" програвали - 1:3.

Героями "Ліверпуля" стали Феліпе Коутіньйо, Мамаду Сахо та Деян Ловрен. Гол останнього на першій компенсованій хвилині до основного часу матчу ввів в екстаз всіх фанатів англійців.

Читайте: "Ліверпуль" - "Боруссія" - 4-3: відео голів

Вашій увазі відеоогляд матчу Ліверпуль - Боруссія.

Ліга Європи. 1/4 фіналу

Матч-відповідь

"Ліверпуль" - "Боруссія" (Дортмунд) - 4: ?3 (перший матч - 1: 1) Голи: Мхітарян 5 "- 0: 1, Обамеянг 9" - 0: 2, орігамі 48 "- 1: 2, Ройс 57 "- 1: 3, Коутіньйо 66" - 2: 3, Сахо 78 "- 3: 3, Ловрен 90" - 4: ??3

"Ліверпуль": Міньоле, Клайн, Ловрен, Сахо, Морено, Мілнер (капітан), Джан (Лукас 80'), Лаллана (Старрідж 62'), Фірміно (Аллен 62 '), Коутіньйо, Орігі

"Боруссія": Вайденфеллер, Піщек, Папастатопулос, Хуммельс (капітан), Шмельцер, Вайгль, Мхітарян, Кастро (Гюндоган 82 '), Кагава (Гинтер 77'), Ройс (Рамос 82 '), Обамеянг

Попередження: Хуммельс 53 ", Піщек 75", Шмельцер 90'

Як повідомляв "Обозреватель", "Шахтар" розгромив "Брагу" і вийшов до півфіналу Ліги Європи.