"Реал" легко вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів: відеоогляд матчу

2,2 т.
'Реал' легко вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів: відеоогляд матчу

Мадридський "Реал" легко здобув путівку у чвертьфінал Ліги чемпіонів, перегравши за сумою двох матчів римську "Рому". Після перемоги в гостях - 2:0, команда Зінедіна Зідана перемогла і в Мадриді з аналогічним рахунком.

Незважаючи на солідну перевагу після гри в Римі, "Реал" вийшов на "Сантьяго Бернабеу" основним складом. Однак більше години зірки мадридської команди не могли підібрати ключі до воріт суперника.

Читайте: 1/8 фіналу Ліги чемпіонів: розклад і результати

Лише на 65-й хвилині лідерові іспанців Кріштіану Роналду вдалося засмутити Войцеха Щенсни. Вже через чотири хвилини головна зірка "Реала" допоміг відзначитися Хамесу Родрігесу. Після цього гра повністю втратила інтригу й спокійно докотилася до фінального свистка.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу

Матч-відповідь

"Реал" (Мадрид) - "Рома" (Рим) - 2:0 (перший матч - 2:0) Голи: Роналду 64', Родрігес, 68'

"Реал": Навас, Пепе, Рамос, Марсело, Данило, Модріч (Хесе 76'), Касеміро (Ковачич 84'), Кроос, Родрігес, Роналду, Бейл (Васкес 61')

"Рома": Щесни, Флоренці, Манолас, Жукановіч, Дінь, Кейта (Майкон 86'), Пьянич (Венкёр 46'), Салах, Перотті, Ель-Шаараві (Тотті 74'), Джеко

Попередження: Данило 37" - Жуканович 76'