"Шахтар" зіграв внічию із "Чорноморцем" у 23-му турі чемпіонату України

15,8 т.
'Шахтар' зіграв внічию із 'Чорноморцем' у 23-му турі чемпіонату України

У суботу, 23 квітня, в матчі 23-го туру чемпіонату України з футболу донецький "Шахтар" втратив перемогу над "Чорноморцем". Зустріч в Одесі завершилася з рахунком 1:1.

"Гірники" відкрили рахунок першими вже на 11-й хвилині. Бразилець Бернард шикарним ударом зі штрафного залишив не при справах Боровика. Час, що залишився "Шахтар" впевнено контролював гру, але другий м'яч забити не зміг.

Друга половина гри розпочалася з гострих моментів господарів, один з яких на 55-й хвилині реалізував Калитвинцев. Влад робив подачу, а вийшов удар у дальній кут. Ніхто не зачепив сферу, що дезорієнтувало П'ятова.

Читайте: "У" Динамо "все прекрасно розуміють": Ярмоленко розкрив хитрий план Луческу

Час, що залишився "Шахтар" тиснув, але "Чорноморець" залишав дуже мало вільних зон. "Моряки" діяли компактно і не дозволили підопічним Луческу перемогти.

"Чорноморець" (Одеса) - ??"Шахтар" (Донецьк) - 1:1

Голи: Калитвинцев 56 - Бернард 10

"Чорноморець": Боровик, Данченко, Барилко (Ковалець 46), Мартиненко, Куценко (Хобленко 88), Татарка (Кабан 72 ), Смирнов, Калитвинцев, Коркішко, Хочолава, Азацький

"Шахтар": Пятов, Коваленко (Тайсон 46), Ракицький, Срна, Ісмаїлі, Гладкий (Едуардо 61), Ордець, Бернард, Дентіньо, Ньому (Марлос 62), Степаненко

Попередження: Смирнов 30, Коркішко 72 - Бернард 71, Дентіньо 73, Ордець 90+2

Вилучення: Данченко 90+4