Легенда збірної Німеччини влаштував гольову феєрію в Туреччині

8,2 т.
Лукаш Подольські

Німецький нападник "Галатасарая" Лукаш Подольскі став справжньою зіркою матчу Кубка Туреччини проти "Ерзінджанспора". Легенда збірної Німеччини влаштував справжню гольову феєрію, забивши п'ять м'ячів.

Для оформлення пента-трику 31-річному футболістові знадобилося всього 60 хвилин. При цьому три м'ячі Подольські забив після перерви, коли "Галатасарай" грав у меншості без віддаленого опорника Найджела Де Йонга.

Читайте: У Туреччині осоромилися з лідером "Динамо"

Всього ж у матчі було забито вісім м'ячів. Гольове божевілля у Стамбулі завершилося феєричною перемогою господарів із рахунком 6:2.

Нагадаємо, нещодавно орендований напівзахисник "Шахтаря" приніс перемогу своїй новій команді, забивши дебютний матч у Кубку Туреччини.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що фанати в Туреччині шокували футболіста збірної України.