Легенда збірної Німеччини влаштував гольову феєрію в Туреччині

3.8тЧитати новину російською

Німецький нападник "Галатасарая" Лукаш Подольскі став справжньою зіркою матчу Кубка Туреччини проти "Ерзінджанспора". Легенда збірної Німеччини влаштував справжню гольову феєрію, забивши п'ять м'ячів.

Для оформлення пента-трику 31-річному футболістові знадобилося всього 60 хвилин. При цьому три м'ячі Подольські забив після перерви, коли "Галатасарай" грав у меншості без віддаленого опорника Найджела Де Йонга.

Всього ж у матчі було забито вісім м'ячів. Гольове божевілля у Стамбулі завершилося феєричною перемогою господарів із рахунком 6:2.

Нагадаємо, нещодавно орендований напівзахисник "Шахтаря" приніс перемогу своїй новій команді, забивши дебютний матч у Кубку Туреччини.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що фанати в Туреччині шокували футболіста збірної України.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Туреччини з футболу" на сайті "Обозреватель".