планшету Взяти участь

/Новини футболу

Україна знищила Болгарію в відборі Євро-2015

1.7тЧитати матеріал російською

Юнацька збірна України впевнено переграла команду Болгарії в другому матчі відбіркового турніру до чемпіонату Європи-2015 - 5: 1. Як і в грі зі шведами два дні тому, українці знову пропустили першими, але на цей раз не стали чекати другого тайму і зрівняли рахунок ближче до перерви. Відзначився півзахисник "Дніпра" Валерій Лучкевич.

Читайте:

Люксембург - Україна: онлайн-трансляція матчу

Друга половина гри перетворилася в торжество української атаки. Наші хлопці відзначилися вже на першій хвилині тайму зусиллями Коваленка - 2: 1. Через чотири хвилини суперники з Болгарії залишилися в меншості і наші спокійно довели справу до перемоги. Коваленко, Зубков і Борячук довели рахунок до розгромного. Цей успіх дозволив Україні очолити свою групу разом зі шведами, які в паралельній грі переграли ізраїльтян 1: 0. Україна (U-19) - Болгарія (U-19) - 5: 1 Голи: Лучкевич, 42, Коваленко, 46, 75, Зубков, 77, Борячук, 87 Вилучення: вутів (Болгарія), 50