"Ювентус" втратив перемогу в битві за Італію | Обозреватель 06 січня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

"Ювентус" втратив перемогу в битві за Італію

2.3тЧитати новину російською

У центральному матчі 17-го туру "Ювентус" на своєму полі зіграв внічию 1: 1 з "Інтером"

Лідер Серії А почав поєдинок феєрично. Вже на 5-й хвилині після провалу в обороні Відаль ефектним фінтом прибрав від м'яча конкурентів і прострілив точно на Тевеса, який відкрив рахунок у матчі.

Після цього господарі спокійно віддали супернику м'яч та ініціативу, не провівши жодної видатної атаки після голу. У той же час "Інтер" не справлявся з грою першим номером. Командна швидкість, рух м'яча у міланців не доставляли особливих проблем чемпіону.

Гол у відповідь став несподіванкою. Гуарін віддав розкішний пас між захисників на Ікарді, який складним ударом під кутом до воріт поклав сферу повз Буффона.

Забитий м'яч окрилив "Інтер" і перевернув всю гру. Гості стали частіше і небезпечніше атакувати і цілком могли вирвати перемогу. Тим більше, що Манчіні за 5 хвилин до кінця випустив третього форварда. Але гострі удари так в голи і не перетворилися.

Після цієї нічиєї "Ювентус" з 40 очками продовжує лідирувати в чемпіонаті Італії. Міланська команда піднімається на 11-е місце (22 пункти).

ЧЕМПІОНАТ ІТАЛІЇ. 17-Й ТУР

ЮВЕНТУС - ІНТЕР - 1: 1 (1: 0) " Ювентус ": Буффон, Ліхтштайнер, К'єлліні, Бонуччі, Евра, Маркізіо, Погба, Відаль (Перейра 77 '), Пірло, Тевес, Льоренте (Мората 63' ) Запасні : Джовінко, Рубіньо, Пепе, Сторарі, Падоін, Касерес, Огбонна, Марроне, Коман, Маттіелло " Інтер ": Ханданович, Кампаньяро, Жезус, Раноккія, Д'Амброзіо, Медель, Кузманович (Подольські 53 '), Ернанес (Освальдо 85 '), Ковачич, Гуарін, Ікарді (М'Віла 89') Запасні : Відіч, Андреоллі, Обі, Каррісо, Крхин, Додо, Донкор, Бонаццолі, Пушкаш

Голи : Тевес 5 "- 1: 0, Ікарді 64" - 1: 1 Попередження : Мората 71 ', Бонуччі 82 "- Ікарді 66', Раноккія 67 ', Д'Амброзіо 75', Жезус 80 ', Медель 84' Вилучення : Ковачич 86 '

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Італії" на сайті "OBOZREVATEL".