"Баварія" вирвала перемогу в останньому матчі року

3,2 т.
'Баварія' вирвала перемогу в останньому матчі року

Мюнхенська "Баварія" вирвала перемогу на виїзді у "Майнца" в матчі 17-го туру чемпіонату Німеччини - 2: 1.

Читайте: "Баварія" з рекордом виграла в чемпіонаті Німеччини: відео голів

Поєдинок непросто складався для діючих чемпіонів Бундесліги. Підопічні Хосепа Гвардіоли зіткнулися з жорстким пресингом і наполегливим опором з боку господарів. Вони ж першими забили в поєдинку. В середині першої 45-хвилинки Сото вдалося між ніг пробити самого Нойєра. Правда, мюнхенці тут же відігралися - Швайнштайгер потужно пробив у "дев'ятку" зі стандарту. Після перерви характер боротьби не змінився. Мюнхенцям ніяк не вдавалося пробити насичений захист суперника. Лише за лічені секунди до кінця основного ігрового часу матчу Роббен зумів з прострілу переправити м'яч у ворота.

Читайте: Гвардіола вирішив стати тренером в регбі

Мюнхенці продовжують одноосібно лідирувати в чемпіонаті - 45 очок після 17-ти матчів. У наступному турі команда Гвардіоли також на виїзді грає 30 січня проти "Вольфсбурга". Нагадаємо, "Баварія" дісталася "Шахтарю" в суперники по 1/8 фіналу Ліги чемпіонів .