"Шахтар" дотиснув аутсайдера чемпіонату України: опубліковано відео

3,8 т.
'Шахтар' дотиснув аутсайдера чемпіонату України: опубліковано відео

Донецький "Шахтар" у матчі перенесеного 10-го туру чемпіонату України з боями переграв "Говерлу" з Ужгорода - 3: 1.

Читайте: Шахтар - Говерла - 3-1: хронологія матчу і відео голів

Після першого тайму здавалося, що у чемпіона не буде ніяких проблем у цій грі. Вже до результату півгодини "Шахтар" вів у два м'ячі.

Спочатку Гладкий замкнув вивірений простріл Бернарда, а потім суперники "помаранчево-чорних" забили собі самі. Постарався Трухін. Могли "гірники" забивати і більше, але той же Гладкий не потрапив по м'ячу, перебуваючи в метрах трьох від воріт.

Що сталося з донецькою командою в другому таймі, невідомо. Мякушко на самому початку класно переправив м'яч у "рамку" Пятова, після чого "Говерла" посмілішала настільки, що атакувала великими силами.

Воротареві "Шахтаря" довелося виручати свою команду після удару Трухіна в середині тайму.

І все ж чемпіону вдалося заспокоїти гру. На 80-й хвилині Гладкий зробив дубль після пасу Дугласа Кости. А потім Коста зробив ще й гольовий пас на Фреда.

Таким чином, "Шахтар" продовжує погоню за київським "Динамо", від якого відстає на 5 пунктів.