, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

"Динамо" в паніці: "Янг Бойз" познущався над учасником плей-офф Ліги чемпіонів - опубліковано відео

24.5тЧитати новину російською

Швейцарський "Янг Бойз", із яким київське "Динамо" зіграє у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, у черговому контрольному матчі розгромив "Бенфіку". Команда з Берна буквально розтерзала учасника плей-офф минулого розіграшу турніру, вигравши з рахунком - 5:1.

Цікаво, що при цьому швейцарцям вдалося добути вольову перемогу, адже їхні суперники зусиллями Жонаса відкрили рахунок вже на 23-й хвилині. Однак "Янг Бойз" зумів дуже швидко відігратися, а в другому таймі уклав у ворота "орлів" ще чотири голи.