Скандальний нападник "Челсі" покусав суперника в Кубку Англії: відео моменту

330Читати новину російською

Нападаючий лондонського "Челсі" Дієго Коста покусав півзахисника "Евертона" Гарета Баррі в чвертьфінальному матчі Кубка Англії. Головний арбітр гідно оцінив цей вчинок скандального іспанця і видалив Косту на 84-й хвилині гри.

Представники Кости після гри заявили, що їх підопічний не кусав суперника: "Після гри Дієго говорив з представниками клубу і вибачився за свою реакцію на дії Баррі, через яку він був видалений з поля. Але Дієго абсолютно впевнений, що не кусав його - це був простий конфлікт".

Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів завдяки голам бельгійського нападника Ромела Лукаки на 77-й і 82-й хвилинах. У півфіналі "Евертон" зіграє з переможцем матчу "Манчестер Юнайтед" - "Вест Хем", який відбудеться 13 березня.

Нагадаємо, що найзнаменитішим "кусючим" футболістом став Луїс Суарес після інцидента на чемпіонаті світу. За цей епізод лідер збірної Уругваю отримав дев’ятиматчеву дискваліфікацію.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Англії" на сайті "Обозреватель".