Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

"Реал" розгромив "Шахтар" у Лізі УЄФА

7.4тЧитати новину російською

Донецький "Шахтар" (U-19) у першому матчі групового етапу Юнацької ліги УЄФА зазнав розгромної поразки від "Реала". Гра на стадіоні "Альфредо ді Стефано" завершилася з рахунком 4:0 на користь господарів.

Більш-менш рівна гра тривала до 28 хвилини першого тайму, поки мадридці не відкрили рахунок. Після цього "Реал" володів беззапаречною ініціативою і довів справу до розгрому. Гірники лише раз потурбували небезпечним ударом сина знаменитого Зідана - Луку, який стояв на воротах у "вершкових".

У другому турі підопічні Сергія Ковальова зіграють із французьким ПСЖ. Початок зустрічі 30 вересня о 14:00.