Android смартфону Взяти участь

/Новини футболу

Футболіст "Карпат" встановив історичний рекорд чемпіонату України

13тЧитати матеріал російською

Півзахисник львівських "Карпат" Амбросій Чачуа увійшов в історію чемпіонату України. Він став автором найшвидшого гола після виходу на заміну.

Знаменна подія відбулася в поєдинку 9-го туру Ліги Парі-Матч між "Карпатами" й "Олександрією". Чачуа вийшов на поле на 44-й хвилині і вже через 20 секунд зумів забити м'яч у ворота господарів, передає sport.ua.

Також варто зазначити, що гол 22-річного футболіста "зелено-білих" не допоміг його команді перемогти. У другому таймі "Олександрія" забила двічі, вигравши напружений поєдинок із рахунком 3:2.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українець забив один із найбільш курйозних пенальті в історії футболу.

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".