"Шахтар" сенсаційно втратив очки з "Ворсклою"

4,8 т.
'Шахтар' сенсаційно втратив очки з 'Ворсклою'

Донецький "Шахтар" сенсаційно втратив очки в матчі 4-го туру чемпіонату України. У Полтаві "гірники" не змогли обіграти "Ворсклу".

Господарі активно розпочали поєдинок, проте поступово донеччани перехопили ініціативу і почали монотонно розгойдувати захист суперника. Невисокий темп був на руку "Ворсклі", яка напередодні відіграла 120 хвилин проти "Жиліни" в Лізі Європи .

Ближче до кінця тайму гості активізувалися і на 39-й хвилині Марлос замкнув простріл Тейшейри, який прорвався по лівому флангу. Гра спокійно добігає до перерви, але вже в доданий час господарі приголомшили "Шахтар" - Каніболоцький перед собою відбив удар Громова зі штрафного, а на добиванні першим виявився Баранник.

Читайте: Ворскла - Шахтар - 2-2: відео матчу

Гол "у роздягальню" надав полтавчанам впевненості і на початку другого тайму вони знову боролися з віце-чемпіоном на рівних. Однак, різниця в класі все ж зіграла ключову роль. Вийшовши на заміну Едуардо став джокером Луческу і забив через чверть години після появи на полі.

Читайте: "Динамо" феєрично обіграло "Дніпро" і очолило чемпіонат

Здавалося, "гірники" доведуть зустріч до впевненої перемоги, але вже в доданий час захисники не втримали Ковпака і Олександр вирвав для полтавців сенсаційну нічию.

Нагадаємо, в наступному турі "Шахтар" зіграє в Одесі з "Дніпром" , а "Ворскла" відправиться на виїзд до запорізькому "Металургу".

Ліга Парі-Матч, 4-й тур ВОРСКЛА Полтава - ШАХТАР Донецьк - 2: 2 Голи: Баранник, 45 + 2, Ковпак, 90 + 2 - Марлос, 39, Едуардо, 65

"Ворскла" : Ткаченко, Сімінін, Даллку, Скляр, Громов, А. Ткачук, Чеснаков, Баранник (Бартулович, 46), Е.Ткачук, Пердута, Турсунов

"Шахтар" : 32. Каніболоцький, 33. Срна (к), 5. Кучер, 18. Ордець, 31. Ісмаїлі, 6. Степаненко, 17. Малишев (Коваленко, 61), 11. Марлос, 29. Тейшейра, 10. Бернард (Едуардо, 61), 21. Гладкий Попередження : Даллку, 27 - Кучер, 32