Футболіст збірної України забив бомбічний гол зльоту: відео шедевра

21,4 т.
Денис Мірошниченко

Напівзахисник львівських "Карпат" Денис Мірошниченко відзначився фантастичним ударом у товариському поєдинку на зборах у Польщі. 22-річний хавбек молодіжної збірної України забив бомбічний гол у ворота місцевого клубу "Заглембе", який посів 4-е місце в минулій першості країни.

Читайте: Фантастика! Знаменитий аргентинський футболіст забив неймовірний штрафний в історії

За рахунку 0:0 після розіграшу штрафного, захисники відбили м'яч, який "впав" чітко на ногу львівському футболісту і той нальоту, не прицілюючись, відправив м'яч точно в дев'ятку воріт. "Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися на відео шедевра.

Карпати - Заглембе (Польща) - 2:0

Голи: 1:0 - Мірошниченко, 2:0 - Чачуа

"Карпати" 1-й тайм: Мисак, Осман, Лобай, Перейра, Мірошниченко, Аркес, Кльоц, Голодюк, Худоб'як, Ксьонз, Гуцуляк.

"Карпати" 2-ї тайм: Мисак (Роман Юрійович Підківка), гравець на перегляді, Лобай (Нестеров) Перейра (Віздрік), Мірошниченко (Бусько), Аркес (Завійський), Кльоц (Вербний), Голодюк (Ткачук), Худоб'як (Чачуа), Ксьонз (Гуцуляк), Дебелко

Зазначимо, що нещодавно аргентинський футболіст забив фантастичний гол від поперечини.