"Динамо" на зборах в Австрії обіграло іменитого віце-чемпіона

13,0 т.
Габала

Київське "Динамо" здобуло другу перемогу в третьому товариському матчі на зборах в Австрії. Підопічні Олександра Хацкевича з рахунком 2:1 здолали віце-чемпіона Азербайджану - "Габалі" з однойменного міста.

Читайте: "Не можна перевершити": Суркіс виступив із гучною заявою про домінування "Динамо"

Вирішальну роль у поєдинку зіграв нападник "біло-синіх" Дмитро Хльобас, який відзначився дублем. 23-річний форвард із Лохвиці забив по голу в кожному таймі, після чого на 65-й хвилині його замінив Дьємерсі Мбокані

На останніх хвилинах азербайджанці, яких тренує відомий український тренер Роман Григорчук, змогли відквитати один гол, але свою перемогу динамівці не віддали.

"Динамо" - "Габала" (Азербайджан) - 2:1 (1:0)

Голи : 1:0 - Хльобас (12), 2: 0 - Хльобас (56), 2:1 - Маммадов (86).

"Динамо": Коваль, Тимчик, Пантич, Кадар, Очігава (Михайличенко, 29), Рибалка, Корзун, Циганков, Гармаш, Гусєв, Хльобас.

Нагадаємо, що в першому поєдинку столичні футболісти розбили "Ваттенс" (4:0), а потім зіграли внічию з "Ботошань" (1:1).

Свій наступний матч "Динамо" проведе з румунською "Університатею". Початок 5 липня о 19:00.