Євро-2016. Угорщина створила гучну сенсацію, динамівець Драгович підставив свою команду

8,7 т.
Угорщина - Австрія Євро-2016

Збірна Австрії сенсаційно програла Угорщині в стартовому турі групи F. Поєдинок на "Стад-де-Бордо" завершився несподіваною перемогою сусідів України з рахунком 2:0.

Номінальні господарі вже на першій хвилині могли відкривати рахунок. Захисник "Баварії" Давід Алаба наважився на удар з-за меж штрафного і потрапив у штангу.

Читайте: Євро-2016. Австрія - Угорщина - 0-2: хронологія матчу

Австрійці очікувано більше володіли м'ячем, контролюючи хід зустрічі. При цьому підопічні Марселя Коллера ніяк не могли підібрати ключ до воріт угорців. А в другому таймі справи Австрії значно ускладнилися. Спершу Салаї вивалився один на один після стіночки з Кляйнхайслером і спокійно пробив повз Альмера, а через три хвилин захисник київського "Динамо" Александар Драгович підставив свою команду, отримавши другу жовту картку.

Намагаючись врятувати матч, австрійці кинулися відіграватися і в кінці поєдинку пропустили разючу контратаку збірної Угорщини. Добив суперника Золтан Штібер. Форвард впевнено переграв воротаря, вийшовши з ним на рандеву.

Читайте: Де дивитися матчі Євро-2016: розклад трансляцій

Варто зазначити, що до цього матчу Угорщина востаннє забивала 44 роки тому. Саме тоді наші сусіди брали участь на чемпіонаті Європи. Другий матч цього квартету, в якому Португалія зіграє з Ісландією, розпочнеться о 22:00.