Суперкубок України: "Шахтар" у меншості впевнено обіграв "Динамо"

34,3 т.
Шахтар Динамо Суперкубок

Донецький "Шахтар" впевнено обіграв київське "Динамо" в матчі за Суперкубок України-2017. Закінчуючи поєдинок в Одесі в меншості "гірники" здобули перемогу над "біло-синіми" з рахунком 2:0.

Обидві команди активно почали зустріч, демонструючи футбол на зустрічних курсах. При цьому атаки чемпіонів України виглядали набагато більш усвідомлено, ніж у гравців столичного клубу.

Читайте: Суперкубок України-2017 Шахтар - Динамо: хронологія матчу

Тож не дивно, що саме "Шахтар" першим відкрив рахунок - спрацювала бразило-аргентинська зв'язка. Марлос технічно розібрався одразу з декількома опонентами, віддав лівіше на Бернарда, той покотив на забігання Ісмаїлі, а простріл останнього спокійно замкнув Феррейра. У Рудька не було жодних шансів врятувати свою команду.

Пропущений м'яч завів футболістів "Динамо". Однак крім великої кількості сумбуру в атакуючих діях номінальних гостей нічого не проглядалося.

Відмінний шанс зрівняти рахунок на 33-й хвилині мав Гармаш. М'яч після шибеника Ярмоленка рикошетом від захисника відскочив до Дениса, але його удар потягнув Пятов, а добити Мбокані не дозволив Срна.

Після перерви малюнок гри не змінився. Динамівці активно намагалися йти вперед, при цьому комбінативної гри в їхньому виконанні було замало.

У свою чергу "Шахтар" відповів ще одним забитим м'ячем Феррейри. "Гірники" буквально під копірку провели гольову атаку першого тайму - Ісмаїлі прострілив, а на дальній штанзі Факундо замкнув.

Після цього головний арбітр зустрічі Костянтин Труханов перервав зустріч через фанатів "Динамо", які стали кидати петарди на поле і ледь не травмували Тайсона.

Читайте: "У жодному разі": головний тренер "Шахтаря" відверто висловився про нового наставника "Динамо"

На 80-й хвилині в матчі з'явився промінчик інтриги, коли Тарас Степаненко отримав другу жовту і залишив "Шахтар" у меншості. Однак реалізувати чисельну перевагу кияни так і не змогли.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що головний тренер "біло-синіх" Олександр Хацкевич відправив у дубль двох футболістів збірної України.